Asus
OBSAH: Články
HyperLink Měření spotřeby grafických karet (PowerTracker)
Víte, jak se v současnosti měří spotřeba grafických karet a jakými nástroji? Pokud ne, nebo si nejste až tak docela jisti, jistě přivítáte tento článek, ve kterém jsem se pokusil vše podstatné vysvětlit a shrnout. Koneckonců, dozvíte se také, jak spotřebu grafických karet měřím já na GPUreport.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 20.10.2021
 
HyperLink Vyhlášení vítězů prázdninové soutěže s ASUS
Společně s prázdninami skončila také naše velká prázdninová soutěž se společností ASUS. Na koho se nakonec usmálo štěstí a kdo se tedy stal vítězem, který si odnese domů nějakou tu atraktivní cenu věnovanou společností ASUS ČR/SR? Pojďme se na to podívat a vítězům zároveň také pogratulovat.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 08.09.2021
 
HyperLink Opravdu nové ovladače snižují spotřebu Radeonů RX 6000?
Když se na internetu objevily informace o masivních úsporách spotřeby nových Radeonů RX 6000 s novými ovladači RSAE 21.4.1, byl jsem popravdě poněkud skeptický. Protože je ale GPUreport vybaven jedním z nejvyspělejších zařízení na měření spotřeby vůbec, tak proč si tyto informace v praxi neověřit?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 04.05.2021
 
HyperLink Systémová latence v počítačových hrách - Vše, co byste měli vědět
Jste-li přesvědčeni o tom, že kvalitní hraní počítačových her vám přinese pouze vysoká snímková frekvence, pak věřte, že jste na omylu a to velkém! Ostatně o tom vás rád přesvědčím právě v tomto článku, ve kterém se podíváme na systémové latence při hraní počítačových her ...
gpureport.cz Pavel Šantrůček 08.04.2021
 
HyperLink Ladíme GeForce RTX řady 30: Undervolting (NÁVOD)
Trápí vás u nových grafických karet GeForce RTX řady 30 vysoká spotřeba, nebo byste potřebovali právě u té své grafické karty nějak vylepšit její provozní vlastnosti, tedy snížit teploty či hlučnost? Pak byste měli zbystřit, protože dnes pro vás mám návod, jak to všechno udělat pomocí undervoltingu!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 20.01.2021
 
HyperLink Vyhlášení vítěze prázdninové soutěže o Radeon RX 5700
Společně s prázdninami skončila také naše „Velká prázdninová soutěž“ se společností ASUS. Soutěžících bylo poměrně hodně, ale vítězem se tentokrát mohl stát pouze jeden. Kdo se tedy nakonec stal vítězem a odnese si výkonnou grafickou kartu Asus DUAL RX 5700 O8G EVO?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 07.09.2020
 
HyperLink Grafické karty Ampere představeny!
Hotovo, dopečeno a nový Ampere byl Jensen Huangem vytažen z trouby. Tak nějak probíhal včerejší event, ve kterém nám byla představena nová generace grafických karet Ampere společnosti NVIDIA. No a my se dnes podíváme na to, co zajímavého můžeme od těchto nových grafických karet očekávat.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 02.09.2020
 
HyperLink Nejlepší grafické karty: červen 2020
Tři měsíce uplynuly jak voda a tak se opět podíváme na to, jak výhodná je v současnosti nabídka grafických karet, které z nich by stály za hřích a kterým byste se měli při jejich výběru naopak obloukem vyhnout. Pojďme se tedy společně podívat na nejlepší grafické karty června 2020 podle GPUreport.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 10.06.2020
 
HyperLink Radeon RX 5600 XT: VRAM 12 Gb/s versus 14 Gb/s
Před nedávnem společnost AMD na svém webu a sociálních sítích začala vyzývat majitele Radeonů RX 5600 XT k tomu, aby si prostřednictvím aktualizace firmware, který zvyšuje výkon VRAM na 14 Gb/s, „odemkli“ u svých grafických karet jejich plný potenciál. Kolik výkonu tím získáme? Pojďme to otestovat!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 13.05.2020
 
HyperLink NVIDIA GeForce GTX 1650: jejich rozdíly a kterou vybrat?
Před nedávnem společnost NVIDIA vydala „novou“ grafickou kartu GeForce GTX 1650, která však na rozdíl od té původní GeForce RTX 1650, tentokrát dostala do vínku rychlejší paměti typu GDDR6. A protože se jedná v pořadí již o třetí grafickou kartu téměř stejného značení, dnes si je všechny otestujeme!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 21.04.2020
 

SPONSORS & PARTNERS

Asus  Alza  MSI  Gigabyte
AMD  Sapphire  Asbis  EVGA  Nvidia

Copyright (c) 2022 InfoTrade Powered by ASP.NET & MS SQL Server