MSI
OBSAH: Články
HyperLink DIABLO IV, nyní ještě lepší díky Ray Tracingu
Spusťte hru Diablo IV a přejděte do nabídky nastavení, kde můžete aktivovat novou funkci Ray Tracing. Tím se otevřou dveře pro dva nové efekty ray-traced, které můžete individuálně přizpůsobit a přepínat podle své preference.
gpureport.cz Komerční článek 22.04.2024
 
HyperLink Vyhlášení vítězů prázdninové soutěže s GIGABYTE
Společně s prázdninami skončila také naše velká prázdninová soutěž se společností GIGABYTE. Na koho se nakonec usmálo štěstí a kdo se stal vítězem, který si odnese domů nějakou tu atraktivní cenu věnovanou společností GIGABYTE CZ/SK? Pojďme se na to podívat a vítězům samozřejmě také pogratulovat.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 08.09.2023
 
HyperLink Grafické karty GeForce RTX 4090 (PREVIEW)
Ačkoliv embargo na informace kolem nejnovějších grafických karet GeForce RTX 4090 společnosti NVIDIA končí přesně až za týden, dnes vám však mohu ukázat a také představit hnedle několik modelů grafických karet GeForce RTX 4090, jejichž recenzí se na GPUreport dočkáte ve velmi krátké době.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 05.10.2022
 
HyperLink Vyhlášení vítězů prázdninové soutěže s GIGABYTE
Společně s prázdninami skončila také naše velká prázdninová soutěž se společností GIGABYTE. Na koho se nakonec usmálo štěstí a kdo se stal vítězem, který si odnese domů nějakou tu atraktivní cenu věnovanou společností GIGABYTE CZ/SK? Pojďme se na to podívat a vítězům samozřejmě také pogratulovat.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 07.09.2022
 
HyperLink AMD Software Preview Driver May 2022 (TESTY)
Dnes si od recenzí grafických karet na GPUreport odpočineme a podíváme se zas na něco trochu jiného, ovšem neméně zajímavého. Před časem totiž AMD vydala nový a svým způsobem také přelomový ovladač Preview Driver May 2022, který má zvyšovat výkon nových Radeonů v počítačových hrách pod DirectX 11.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 25.05.2022
 
HyperLink Měření spotřeby grafických karet (PowerTracker)
Víte, jak se v současnosti měří spotřeba grafických karet a jakými nástroji? Pokud ne, nebo si nejste až tak docela jisti, jistě přivítáte tento článek, ve kterém jsem se pokusil vše podstatné vysvětlit a shrnout. Koneckonců, dozvíte se také, jak spotřebu grafických karet měřím já na GPUreport.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 20.10.2021
 
HyperLink Vyhlášení vítězů prázdninové soutěže s ASUS
Společně s prázdninami skončila také naše velká prázdninová soutěž se společností ASUS. Na koho se nakonec usmálo štěstí a kdo se tedy stal vítězem, který si odnese domů nějakou tu atraktivní cenu věnovanou společností ASUS ČR/SR? Pojďme se na to podívat a vítězům zároveň také pogratulovat.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 08.09.2021
 
HyperLink Opravdu nové ovladače snižují spotřebu Radeonů RX 6000?
Když se na internetu objevily informace o masivních úsporách spotřeby nových Radeonů RX 6000 s novými ovladači RSAE 21.4.1, byl jsem popravdě poněkud skeptický. Protože je ale GPUreport vybaven jedním z nejvyspělejších zařízení na měření spotřeby vůbec, tak proč si tyto informace v praxi neověřit?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 04.05.2021
 
HyperLink Systémová latence v počítačových hrách - Vše, co byste měli vědět
Jste-li přesvědčeni o tom, že kvalitní hraní počítačových her vám přinese pouze vysoká snímková frekvence, pak věřte, že jste na omylu a to velkém! Ostatně o tom vás rád přesvědčím právě v tomto článku, ve kterém se podíváme na systémové latence při hraní počítačových her ...
gpureport.cz Pavel Šantrůček 08.04.2021
 
HyperLink Ladíme GeForce RTX řady 30: Undervolting (NÁVOD)
Trápí vás u nových grafických karet GeForce RTX řady 30 vysoká spotřeba, nebo byste potřebovali právě u té své grafické karty nějak vylepšit její provozní vlastnosti, tedy snížit teploty či hlučnost? Pak byste měli zbystřit, protože dnes pro vás mám návod, jak to všechno udělat pomocí undervoltingu!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 20.01.2021
 

SPONSORS & PARTNERS

Asus  Alza  MSI  Gigabyte
AMD  Sapphire  Gainward  Nvidia

Copyright (c) 2024 InfoTrade Powered by ASP.NET & MS SQL Server