Asus
OBSAH: Články
HyperLink Vyhlášení vítěze prázdninové soutěže o Radeon RX 5700
Společně s prázdninami skončila také naše „Velká prázdninová soutěž“ se společností ASUS. Soutěžících bylo poměrně hodně, ale vítězem se tentokrát mohl stát pouze jeden. Kdo se tedy nakonec stal vítězem a odnese si výkonnou grafickou kartu Asus DUAL RX 5700 O8G EVO?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 07.09.2020
 
HyperLink Grafické karty Ampere představeny!
Hotovo, dopečeno a nový Ampere byl Jensen Huangem vytažen z trouby. Tak nějak probíhal včerejší event, ve kterém nám byla představena nová generace grafických karet Ampere společnosti NVIDIA. No a my se dnes podíváme na to, co zajímavého můžeme od těchto nových grafických karet očekávat.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 02.09.2020
 
HyperLink Nejlepší grafické karty: červen 2020
Tři měsíce uplynuly jak voda a tak se opět podíváme na to, jak výhodná je v současnosti nabídka grafických karet, které z nich by stály za hřích a kterým byste se měli při jejich výběru naopak obloukem vyhnout. Pojďme se tedy společně podívat na nejlepší grafické karty června 2020 podle GPUreport.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 10.06.2020
 
HyperLink Radeon RX 5600 XT: VRAM 12 Gb/s versus 14 Gb/s
Před nedávnem společnost AMD na svém webu a sociálních sítích začala vyzývat majitele Radeonů RX 5600 XT k tomu, aby si prostřednictvím aktualizace firmware, který zvyšuje výkon VRAM na 14 Gb/s, „odemkli“ u svých grafických karet jejich plný potenciál. Kolik výkonu tím získáme? Pojďme to otestovat!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 13.05.2020
 
HyperLink NVIDIA GeForce GTX 1650: jejich rozdíly a kterou vybrat?
Před nedávnem společnost NVIDIA vydala „novou“ grafickou kartu GeForce GTX 1650, která však na rozdíl od té původní GeForce RTX 1650, tentokrát dostala do vínku rychlejší paměti typu GDDR6. A protože se jedná v pořadí již o třetí grafickou kartu téměř stejného značení, dnes si je všechny otestujeme!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 21.04.2020
 
HyperLink Nejlepší grafické karty: březen 2020
Pokud v současnosti sháníte grafickou kartu do svého herního PC, pak byste měli zbystřit. Dnes si totiž na GPUreport podíváme na to, která grafická karta by pro vás mohla být ta nejvýhodnější a které byste se měli při svém výběru raději vyhnout. Jaké jsou tedy nejlepší grafické karty března 2020?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 04.03.2020
 
HyperLink Nejlepší grafické karty: květen 2019
Sháníte grafickou kartu a nevíte, pro kterou se rozhodnout? Jaký výkon nabízejí grafické karty AMD a NVIDIA, a je jejich výkon vůbec úměrný pořizovacím cenám? Která grafická karta je nejvýhodnější a které se raději vyhnout? Nevíte? Dnes vám tedy představím nejlepší grafické karty podle GPUreport!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 13.05.2019
 
HyperLink GeForce RTX 2080 Ti: zaslouží nějaká ocenění?
Všimli jste si, že na GPUreport prozatím nebyla oceněna žádná grafická karta GeForce RTX 2080 Ti? Pokud ano pak vězte, že to bylo z důvodu toho, že jsme čekal, až budu mít těchto karet otestováno vícero, abych měl nějaké to srovnání. Srovnání již mám, takže budeme tedy dnes rozdávat placky?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 08.11.2018
 
HyperLink GeForce RTX 2080: preview
Je mi to líto, ale dnes žádnou recenzi nových grafických karet RTX společnosti NVIDIA na GPUreport nenajdete. Věci se totiž zamotaly tak, že jsem se nakonec k těmto kartám dostal tak pozdě, že na testování a psaní recenze již čas prostě nezbyl. Doufám tedy, že nepohrdnete alespoň menším preview.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 19.09.2018
 
HyperLink NVIDIA GeForce RTX: co můžeme očekávat od Turingů
Nové grafické karty Turing společnosti NVIDIA byly představeny minulý týden, a protože na jejich recenze si budeme muset ještě chvilku počkat, podívejme se alespoň v krátkosti na to, s čím novým tato generace grafických karet přichází, na co se můžeme těšit a co vlastně od ní můžeme vůbec očekávat.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 28.08.2018
 

SPONSORS & PARTNERS

Asus  Alza  MSI  Gigabyte
AMD  Sapphire  Asbis  EVGA  Nvidia

Copyright (c) 2019 InfoTrade Powered by ASP.NET & MS SQL Server