Gigabyte
OBSAH: GPUlab
HyperLink Jak Radeon RX 5700 povýšit na XT (NÁVOD)
Společnost AMD minulý měsíc vydala své nové grafické karty řady RX 5700. První a výkonnější Radeon RX 5700 XT a posléze také jeho slabší a levnější verzi Radeon RX 5700. Já se dnes zaměřím právě na ten Radeon slabší a ukážu vám, jak snadno z něj můžete vytvořit jeho výkonnějšího bratříčka XT!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 21.08.2019
 
HyperLink 3DMark Port Royal: testujeme raytracing
3DMark Port Royal je vůbec prvním speciálně navrženým benchmarkem pro testování výkonu grafických karet s využitím real-time raytracingu. Samozřejmě v něm můžete testovat pouze grafické karty, které raytracing podporují, tedy dnes jen grafické karty řady GeForce RTX. A jak se jim tedy vedlo?
gpureport.cz Pavel Šantrůček 18.01.2019
 
HyperLink Ladíme Radeon RX 590: k nižší spotřebě
Radeon RX 590 je dnes bezesporu tou nejvýkonnější mainstreamovou grafickou kartou, ovšem krom vysokého výkonu nabízí tato grafická karta také poměrně vysokou spotřebu. XFX RX 590 FATBOY 8GB je zástupce právě těchto grafických karet a my se dnes pokusíme jeho provozní vlastnosti trochu vyladit.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 20.12.2018
 
HyperLink Ladíme Turing: k nižší hlučnosti
Prakticky každou grafickou kartu si můžete vyladit k obrazu svému a grafické karty z rodiny Turing samozřejmě nejsou žádnou výjimkou. Pokud se vám například zdá vaše grafická karta GeForce příliš hlučná a rádi byste s tím něco udělali, pak tento článek je určen právě vám.Dnes totiž půjde o decibely!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 16.11.2018
 
HyperLink NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti: Undervolting
Připadá vám vaše GeForce GTX 1080 Ti příliš žravá, hlučná, nebo se vám v PC nějak moc zahřívá a chtěli byste s tím něco udělat? Což takhle využít undervolting? Že nevíte, co to undervolting vůbec je a jak ho u grafických karet společnosti NVIDIA využít? Nevadí, tento článek vám ukáže jak na to!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 20.06.2018
 
HyperLink To je AMD Radeon RX VEGA 64, seznamte se prosím!
Kdepak, recenzi grafické karty AMD Radeon RX VEGA 64 ještě nečekejte, dnes si totiž s touto kartou budeme jen tak pohrávat a seznamovat se. Jaké jsou její frekvence, teploty nebo spotřeba? Drží si karta svou turbo frekvenci? Funguje undervolting? Právě takovéto otázky vám snad zodpoví dnešní video!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 30.08.2017
 
HyperLink AMD Enhanced Sync: za krásnější obraz ve hrách
Rozčiluje vás ve hrách Tearing a utrácet za nový FreeSync či G-Sync monitor se vám nechce? Věřte, že existují i jiná řešení, jak se nepříjemného Tearingu zbavit a které jsou navíc úplně zdarma. Technologie AMD Enhanced Sync je jedním z nich a naleznete ji v nových ovladačích Radeon Crimson 17.7.2
gpureport.cz Pavel Šantrůček 02.08.2017
 
HyperLink GeForce GTX 1060: kolik výkonu přinášejí nové 9 Gbps GDDR5?
Kolik dalšího výkonu vlastně přinášejí rychlejší grafické paměti o efektivní frekvenci 9000 MHz, kterými jsou vybavovány novější grafické karty řady GeForce GTX 1060? Tak to je přesně ta otázka, na kterou se v dnešním článku zaměříme a samozřejmě ji také dnes zodpovíme.
gpureport.cz Pavel Šantrůček 24.05.2017
 
HyperLink Sapphire Nitro+ RX 470 8GB: Undervolting
Sapphire Nitro+ RX 470 8GB je skvělá grafická karta se slušným výkonem a jen ty provozní vlastnosti by přeci jen mohly být o něco lepší. Na tom se asi shodnou všichni ti, kteří měli tuto grafickou kartu někdy v ruce. Je tu však jedno řešení, které u této grafické karty vše napraví - UNDERVOLTING!
gpureport.cz Pavel Šantrůček 22.03.2017
 
HyperLink GeForce GTX 1070: aneb co se vyplatí taktovat a proč
V dnešním GPUlab se zaměříme na grafickou kartu GeForce GTX 1070. Podíváme se na možnosti jejího přetaktování, zda a jestli se nám nějaké přetaktování této grafické karty vůbec vyplatí a odpovíme si také na otázku co je výhodnější, zda taktování vlastního grafického čipu nebo spíše grafických pamětí
gpureport.cz Pavel Šantrůček 06.01.2017
 

SPONSORS & PARTNERS

Asus  Alza  MSI  Gigabyte
AMD  Sapphire  Gainward  Nvidia

Copyright (c) 2024 InfoTrade Powered by ASP.NET & MS SQL Server