FLA Presenter

FLA Presenter je doplněk aplikace FLA Calculator. Pomocí této aplikace můžete prezentovat výsledky výpočtů, které byly pořízeny pomocí FLA Calculator.

FLA Presenter umožňuje slučování výstupů z libovolného množství (instancí) FLA Calculator do jednoho jediného grafu. Vzhled výsledných grafů lze pak jednoduchým způsobem přizpůsobit svým potřebám a svému vkusu. 

FLA Calculator

Uživatelské prostředí

Uživatelské prostředí aplikace je velice jednoduché a intuitivní.


  1. GPU area - zde jsou umístěny všechny grafické karty, které budou zobrazeny ve výsledném grafu.
  2. Appearance settings - v této části aplikace se nastavují jednotlivé vlastnosti výsledného grafu, které mění jeho vzhled.
  3. Chart area - oblast samotného grafu.

Práce s FLA Presenter

Práce se aplikací je velice jednoduchá. Nežli ale dlouze popisovat, jak se s aplikací pracuje a co se kde nastavuje, připravil jsem několik krátkých, ale vševysvětlujících videí :)

Jak vytvořit souhrnný graf - frame timesJak vytvořit souhrnný graf - resultJak vytvořit souhrnný graf - percentileJak vytvořit souhrnný graf - time spent
Požadavky: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 s nainstalovaným .NET Framework 4

Pokus se vám tato aplikace líbí a jste s ní spokojeni, můžete tento projekt finančně podpořit libovolnou částkou. V případě, že vaše finanční situace takovouto podporu neumožňuje, neplaťte nic a přijměte tuto aplikaci jako dárek ode mě :)

Download

Aplikace FLA Presenter je součástí stahovaného balíčku FLA Calculator.

FLA Calculator